Darčeková predajňa v Bratislave

O nás 

História našej darčekovej predajne sa začala písať už v roku 2006 a naše skúsenosti svedčia aj o kvalite našich služieb. Sme výhradne slovenská firma a vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme poskytnúť rôznorodý sortiment za skvelé ceny. Od začiatku nášho pôsobenia nás nájdete stále na tej istej adrese, kde nás vyhľadáva aj mnoho našich zákazníkov. Je naším potešením, že naši zákazníci sa k nám neustále vracajú kedykoľvek potrebnú obdarovať niekoho blízkeho.

Okrem toho vieme, že trh sa mení, a preto sa snažíme naše služby inovovať a prinášať stále niečo nové. Preto u nás nájdete vždy množstvo nových pekných balení a aranžmánov. Okrem toho sme flexibilní a vieme tiež vyhovieť požiadavkám na mieru nášmu zákazníkovi. Preto dnes prostredníctvom nášho internetového obchodu nakupujú zákazníci nielen z celého Slovenska, ale aj zo zahraničia, čo nás nesmierne teší! Veríme, že splníme aj vaše očakávania.


Otváracia doba:

Pondelok: 9:30-18:00

Utorok: 9:30-18:00

Streda: 9:30-18:00

Štvrtok: 9:30-18:00

Piatok: 9:30-18:00

Otváracia doba sa môže meniť podľa sezóny.


Adresa: Heyduková 12-14, Bratislava - Staré mesto
 

Ako sa dostať do obchodu: z Heydukovej ulice odbočíte smerom na Hollého ulicu a následne uvidíte predajňu po ľavej strane.  Presne oproti parkovisku pre sanitné auta nemocnice Onkol. ústav.
 

   

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

 

foto-predajne-darcekove-kose

 

Späť do obchodu