Primapresent - Pre firemných zákazníkov

Drahý zákazník,

Sú momenty, keď sa chcete svojim zákazníkom alebo biznis partnerom poďakovať, napríklad, na konci roka alebo je to tiež váš kolega, ktorý oslavuje sviatok. Nie je ľahké vybrať takémuto partnerovi či kolegovi jeden darček, ktorý ho poteší, a ktorým sa trafíte do jeho vkusu. Preto sú tu darčekové koše prima present. Už dnes sú obľúbené u množstva zákazníkov, ale aj u renomovaných reklamných a iných agentúr, ktoré si pravidelne naše koše objednávajú. Je ideálny aj na rodinné oslavy či na svadby. Ponúkame vám niekoľko dôvodov, prečo je práve darčekový kôš ideálny darček:

 

1. Je to originálny spôsob, ako darovať dobroty

Sú veci, ktoré nakupujeme takmer denne, ako, napríklad, čaj alebo káva, ale predsa, keď sú krásne zabalené, potešia oveľa viac. Navyše, do darčekového koša pribalíme aj také dobroty, ktoré si bežne nekupujete a potešia o to viac. Likér, sušené ovocie či slané dobroty, práve všetko toto môže byť súčasťou vášho darčekového koša.

 

2. Darčekovým košom potešíte malých aj veľkých

Prečo? Predovšetkým pre jeho krásne a originálne balenie. Darčekové koše sme zostavili podľa rôznych tém, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý vám vyhovuje. Hodí sa Chianti alebo radšej darčeková truhlica či kôš „Harmónia“?

220
220-1

 

3. Máte možnosť si vybrať z originálnych druhov košov

Môžete si vybrať z troch rôznych kategórii – a to pre mužov, ženy alebo aj podľa ceny. Stačí si zvoliť to, čo vám vyhovuje. Naši zákazníci milujú originálne balenia v košoch alebo aj v truhliciach či boxoch. Práve kôš je originálny doplnok k celej sade, ktorý tiež nesmierne poteší. Stačí, teda vedieť, čo má obdarovaný rád a potom je jednoduché vybrať ten správny kôš.

205_darcekova-truhlica--antik-maxi

 

4. Alebo si vytvoriť vlastný

Ak preferujete niečo iné, než čo sa nachádza v našich košoch, môžete si jednoducho zvoliť to, čo do koša zabalíme. Takto vďaka košu získate nesmierny individuálny prístup.

 

5. Darčekový kôš je adresný a na mieru

Okrem toho, do koša môžeme zabaliť aj vaše reklamné predmety či komplimentku. Je to originálny spôsob, ako dať vášmu kolegovi či klientovi aj niečo vlastné priamo od vás.

 

6. Máme individuálny prístup

Naši zákazníci si tiež cenia, že máme maximálne individuálny prístup ku každému klientovi. Snažíme sa prispôsobiť vašim predstavám a spolu s vami vybrať
to, čo vám bude maximálne vyhovovať. O tom svedčí aj množstvo klientov, ktorí si u nás pravidelne darčekové koše objednávajú.

 

7. Biznis balenie koša

Darčekový kôš nemusí byť len plný sladkostí a iných drobností. Podľa vašich požiadaviek pripravíme a máme v ponuke aj biznis darčekové koše, ktoré sa hodia aj dôležitým obchodným partnerom a potešia ich.

 

8. Výhodné dodanie

Kôš vám vieme dodať v rámci mesta ešte v ten istý deň kuriérom alebo na druhý deň. V prípade darčekových košov to teda nie je problém – môžete sa rozhodnúť aj na poslednú chvíľu!

LogoMakr-3uFPRW

Veríme, že si už odteraz nebudete lámať hlava s tým, čo darovať na narodeniny či pri inej špeciálnej príležitosti. Krásne balenie a výnimočné sladkosti a pochutiny budú originálnym darčekom s vkusom.

 

Naši partneri

Mercedes-Benz-logo sam avon logo teva logo 1-alef logo EG_logo_RGB_300_40 

 

Späť do obchodu